Kinderkunst op de muur, help jij mee?
Gepubliceerd: 5 augustus 2022

Op Oostdijk 43 bouwen we een lunchroom en niet zomaar een lunchroom. Het wordt de lunchroom waar jij als ouder, grootouder, tante, oom of oppas kan genieten van een heerlijke vega(n) lunch. Dit wordt een plek waar de kinderen om je heen kunnen spelen en jij een echt lekker (warm) bakje koffie kan drinken.
Maar we hebben jouw hulp nodig, of die van jouw koter! We hebben namelijk een ruimte in de lunchroom die veel gebruikt zal worden, maar die echt nog wel wat aankleding kan gebruiken: de WC!
Voor deze ruime zoeken we kleine en grote kunstenaars die een tekening maken van hun favoriete groente of fruit.

De info die je nodig hebt;
– Het is een tekening uit de losse pols, dus geen ingekleurde kleurplaat.
– De tekening is geïnspireerd door groente en fruit, we weten allemaal dat het nog maar de vraag is wat er uiteindelijk gecreëerd gaat worden 😉
– De tekening is gemaakt met potlood of was, dus niet met viltstift.
– de tekening is gemaakt op wit papier
– Vergeet je naam en leeftijd niet op de tekening te zetten. En als je het leuk vindt, de naam van je vader of moeder op insta of FB

Lever de tekening in op Oostdijk 43 in Oud Beijerland. Zijn we er niet, doe hem dan in de brievenbus.

Alle deelnemers krijgen een tof presentje voor deelname. Wat en hoe daarover zal later volgen.

Ben jij geen koter meer, maar wil je dat jouw groente en fruit kunst ook een plekje krijgt in het kleinste kamertje, leef je dan vooral uit! Ook voor jou zullen we een presentje creëren.

0 reacties

Een reactie versturen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *